fbpx
  • Home

4 priežastys kodėl verta naudoti ne automatinį šuns pavadėlį

kodel rinktis ne automatini pavadeli

Tinkamas pavadėlis yra vienas svarbiausių pirkinių šunų šeimininkams. Nors automatiniai pavadėliai populiarėja dėl savo patogumo, būtina atsižvelgti į moksliškai pagrįstus neautomatinių pavadėlių privalumus. Šiame straipsnyje nagrinėjame keturias priežastis, kodėl verta rinktis tradicinį pavadėlį.

#1 Šeimininko ir augintinio ryšio stiprinimas

Mokslas įrodė, kad ryšys tarp šuns ir jo šeimininko daro didelę įtaką šuns savijautai ir elgesiui. Pasirinkę neautomatinį šuns pavadėlį, užmezgate apčiuopiamą ryšį su savo keturkoju. Laikydami pavadėlį rankoje, galėsite efektyviau interpretuoti šuns kūno kalbą, emocijas ir ketinimus. Šis tiesioginis fizinis kontaktas skatina pasitikėjimą, saugumą ir komfortą, galiausiai sustiprindamas ryšį tarp jūsų ir šuns.

#2 Saugumas ir kontrolė

Neautomatiniai pavadėliai leidžia geriau valdyti šuns judesius, todėl sumažėja nelaimingų atsitikimų ir traumų rizika. Skirtingai nuo ištraukiamų pavadėlių, neautomatiniai pavadėliai išlaiko vienodą ilgį, neleidžiant jūsų šuniui nuklysti per toli ar staiga pulti.

Ištraukiami pavadėliai yra susiję su didesniu sužalojimų tiek šunims, tiek jų savininkams skaičiumi dėl įsipainiojimo ir netikėtų susidūrimų.

Sužalojimų tyrimų ir politikos centras

Pasirinkus neautomatinį pavadėlį, pirmenybė teikiama saugiam ir atsakingam augintinio vedžiojimui.

#3 Dresavimas ir pozytyvaus auklėjimo skatinimas

Neautomatiniai pavadėliai suteikia geresnes dresavimo galimybes, nes leidžia nuosekliai stiprinti teigiamą elgesį. Turėdami daugiau kontrolės, galite vadovauti savo šuniui pasivaikščiojimų metu, skatindami tinkamas pavadėlio manieras ir paklusnumą. Šis praktinis požiūris pagerina jūsų šuns dėmesį, reagavimą ir dėmesį, todėl dresūros užsiėmimai tampa veiksmingesni ir malonesni. 

#4 Platus pasirinkimas

Kiekvienas šuo yra unikalus, skiriasi savo temperamentu, energijos lygiu ir charakteriu. Neautomatiniai pavadėliai yra įvairių stilių ir medžiagų, todėl galite pasirinkti geriausiai atitinkančius jūsų šuns poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų tradicinis odinis pavadėlis gerai besielgiančiam šuniui, ar diržas stipriam ir aktyviam šuniukui, neautomatiniai pavadėliai turi platų pasirinkimą.

STROBERI siūlo daugiafunkcinius pavadėlius augintiniams iš biotano – patvarios ir naujoviškos medžiagos, suteikiančios tradicinių odinių pavadėlių tvirtumą su plastiko lankstumu. Su mūsų neautomatiniais pavadėliais vedžiokite augintinius saugiau ir patogiau. Investuokite į savo šuns gerovę šiandien. Laimingo pasivaikščiojimo!

Nuorodos į mokslinius straipsnius

  • Casey, R. A., Loftus, B., Bolster, C., Richards, G. J., & Blackwell, E. J. (2013). Human directed aggression in domestic dogs (Canis familiaris): Occurrence in different contexts and risk factors. Applied Animal Behaviour Science, 152, 52-63.
  • Schwebel, D. C., Swart, D., & Hui, X. (2019). Dog walking with a leash of non‐fixed length: Increased risk of injury to humans. Injury, 50(4), 978-982.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *