fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie prekes

Daugiafunkciniai pavadėliai vietoje įprastos rankenos turi antrą karabiną, kuris leidžia leingvai transformuoti pavadėli net 6 skirtingais būdais. Papildomi žiedeliai leidžia pavadėlį apsijuosti per liemenį ar krutinę ir vedžioti augintį nelaikant pavadžio rankose. 

BioThane® yra speciali, JAV patentuota medžiaga. Visų pirma ši mediaga pasižymi visišku pasipriešinimu ekstremalioms oro sąlygoms, įskaitant vandenį. Biotanas kitaip dar vadinamas ‘veganiška oda’, tačiau už odą stipresnis ir patvaresnis. Biotano paviršius turi smulkų raštą, tačiau jis išlieka labai lengvai valomas ir plaunamas vandeniu. Biotanas nebijo drėgmės ir šalčio. Bakterijos neįsigeria į medžiagos vidų, tad biotanas nepelija, nesugeria nemalonių kvapų.

Gamintojo pateikiama biotano trūkimo jėga:
16 mm – 280 kg
19 mm – 340 kg
1 m svoris (19 mm) – 56.3 gr
Labai svarbu renkantis atkreipti dėmesį į karabiną, nes jis sugeria didžiąją dalį tempimo jėgos. Produktų aprašymuose yra pateikta karabino lūžimo jėga. 
Grįžus iš purvinų pasivaikščiojimų užtenka perbraukti servetėle, nuplauti vandeniu ar tiesiog palikti nudžiūti – likęs purvas nutrupės pavadėliui išdžiuvus. Biotanas nepelija bei nesugeria kvapų.
Biotano nepatariama valyti cheminiais produktais, nes tam tikri produktai gali paveikti biotano paviršių ir jis gali sutrūkti ar pakeisti spalvą.

Taip. Nors biotanas yra stipri ir patvari medžiaga, tačiau palikus augintinį be priežiūros jis gali perkąsti dantimis pavadėlį. 

Visi STROBERI gaminiai yra ruošiami individualiai kiekvienam užsakymui. Kartais gali tekti palaukti iki 2 savaičių. 

Naudokite matavimo juostą. Uždėję juostą šuniui ant kaklo turėtumėte laisvai už jos užkišti du pirštus – taip žinosite ir galėsite būti garantuoti, kad pasirinktas antkaklis yra tinkamo dydžio. Antkaklis turi būti pakankamai laisvas, kad leistų šuniui laisvai judėti ir kvėpuoti. Tačiau, ne per laisvas, kad nenusimautų nuo galvos, šunį vedžiojant. 

Pirkimas

Taip. Nenaudotas prekes galima grąžinti per 14d. Prekės turi būti nepažeistos. Norėdami grąžinti prekę, susisiekite el. paštu info@stroberi.lt

Produktus galime išsiųsti skirtingais būdais: 

  • Kaune galima atsiimti vietoje
  • LP Express paštomatais
  • Omniva paštomatais
  • Kurjerio pristatymu į namus

Jeigu nuolaidos kodas neveikia, o jo galiojimo laikas nepasibaiges ir prekių krepšelyje nematote nuolaidos, prašome susisiekti info@stroberi.lt