fbpx

STROBERI kuria rankų darbo aksesuarus šunims

Prekės ženklas STROBERI gimė iš noro turėti pavadėlį, kuris būtų ilgaamžiškas, funkcionalus ir stilingas. Išmečiau daugybę pavadėlių, kurie per kelias savaites prarado savo grožį arba suplyšo. Norėjau sukurti tokį pavadėlį, kuris būtų viso to priešingybė. Ilgaamžiškas, stiprus, atsparus lauko sąlygoms ir labai gražus.

Kodėl STROBERI

Gyvūnų produktai ir aksesuarai atsirado mano gyvenime su nauja šeimos drauge Braške. Šis energingas ir mielas cockapoo šuniukas tapo pagrindine produktų testuotoja ir įkvepėja. STROBERI specializuojasi rankų darbo aksesuaruose, kurie yra tokie unikalūs ir ypatingi kaip šuo, kuris juos įkvėpė.

Ir šeimininkui ir augintiniui

Kiekvienas mūsų sukurtas daiktas yra daugiau nei tik aksesuaras; tai yra džiaugsmo ir draugystės, kurią mūsų keturkojai draugai atneša į mūsų gyvenimus, šventė. Nuo žaismingų dizainų iki praktiškų sprendimų, mūsų produktai yra sukurti tiek stiliui, tiek funkcionalumui atsižvelgiant, užtikrinant, kad tavo mylimas augintinis ne tik atrodytų gerai, bet ir jaustųsi puikiai.

Kodėl pirkti STROBERI?

stroberi nemokamas pristatymas

NEMOKAMAS pristatymas

Perkant pavadėlius iš Stroberi juos pristatysime visiškai nemokamai
Stroberi auksta kokybe

Aukštos kokybės garantija

Visi gaminiai yra kruopščiai pagaminti rankomis Lietuvoje.
saugus stroberi atsiskaitymas

Saugus ir patogus atsiskaitymas

Parduotuvėje patogiai ir saugiai atsiskaityk tau patogiu būdu
nemokamai pristatomi

Populiariausi Stroberi produktai

Stroberi produktai yra artimi natūraliai odai, todėl tavo augintinis jausis komfortiškai, saugiai ir žaismingai. Gaminiai iš biotano yra nepralaidūs vandeniui, patvarūs bei lengvai valosi.

Apsidairyk daugiau

STROBERI širdyje yra įsipareigojimas kokybei ir gilus dėkingumas už ryšį tarp šunų ir jų savininkų. Prisijunkite prie mūsų švenčiant šią nuostabią kelionę, kurioje kiekviena detalė yra su meile ir įkvėpta Braškės - STROBERI sielos.