fbpx
  • Home

Kas yra BioThane® arba biotanas?

kas yra biotanas

Kas yra Biotanas?

BioThane® yra JAV patentuota speciali medžiaga, lietuviškai vadinama biotanu. Tai yra sintetinė medžiaga, kuri pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl savo išskirtinių savybių. Jis pagamintas laminuojant juostos šerdį (dažniausiai poliesterio arba nailono) su minkšta, lanksčia PVC arba TPU (termoplastinio poliuretano) danga. Dėl šio derinio gaunama medžiaga, kuri yra ne tik neįtikėtinai patvari, bet ir atspari įvairiems aplinkos veiksniams. Sužinoję, kas yra biotanas, patyrinėkime, kokie jo privalumai.

Biotano privalumai

Patvarumas: Biotanas sukurtas taip, kad atlaikytų sunkiausias sąlygas. Jis atsparus trinčiai, drėgmei ir UV spinduliams, todėl puikiai tinka nuotykiams lauke su tavo pūkuotu draugu. Skirtingai nuo odos, biotanas laikui bėgant neišsitampo, nesutrūkinėja ir netampa standus, todėl tavo šuns pavadėlis ir antkaklis išliks puikios būklės ilgus metus.

Lengva priežiūra: Viena iš išskirtinių biotano savybių yra jos mažai priežiūros reikalaujantis pobūdis. Jis yra atsparus vandeniui, todėl purvas ir vanduo tiesiog nuslysta nuo jo paviršiaus. Biotano valymas yra labai paprastas – tiesiog nuvalykite drėgna šluoste ir jis bus kaip naujas.

Komfortas: Biotanas yra minkštas liesti ir nedirgina tavo šuns odos, kaip gali kai kurios šiurkštesnės medžiagos. Tai užtikrina, kad tavo augintinis jaustųsi patogiai net ilgų pasivaikščiojimų ar žaidimų metu.

Įvairovė: Biotanas yra įvairių spalvų ir raštų, todėl galite pasirinkti pavadėlį ir antkaklį, atitinkantį tavo šuns asmenybę ir tavo stilių.

Saugumas: Biotanas yra neįtikėtinai stiprus ir turi aukštą atsparumo tempimui lygį. Tai reiškia, kad tavo šuo lengvai neišsilaisvins nuo biotano pavadėlio ar antkaklio, suteikdamas papildomą saugumą.

Draugiškas: biotanas dar vadinamas veganiška oda. Tai į natūralią odą panašus produktas, tačiau ne tik patvaresnis bet ir jo gamyba nereikalauja žiauraus elgesio su gyvūnais.

Kodėl verta rinktis Biotaną šunų pavadėliams ir antkakliams?

Ilgaamžiškumas: kai investuoji į biotaną – investuoji į ilgalaikę kokybę. Tau nereikės taip dažnai keisti šuns pavadėlio ir antkaklio, todėl ilgainiui sutaupysite pinigų.

Universalumas: Biotnas tinka visų dydžių ir aktyvumo lygių šunims, nuo mažų šunų iki didelių darbinių veislių. Jis taip pat puikiai tinka vandenį mėgstantiems šuniukams, nes nesugeria vandens ir išlieka lengvas.

Saugumas: žinodamas, kad jūsų šuns pavadėlis ir antkaklis yra pagaminti iš patvarios medžiagos, kuri netrūks ir neskils, suteiks tau ramybės pasivaikščiojimų ir nuotykių lauke metu.

Stilius: gali rinktis iš daugybės spalvų ir raštų atitinkančių tavo šuns asmenybę bei tavo mados jausmą.

Biotanas yra apvertusi aukštyn kojas naminių gyvūnėlių industriją. Dėl nepaprasto patvarumo, patogumo, lengvos priežiūros ir draugiškumo derinio jis yra idealus pasirinkimas šunų pavadėliams ir antkakliams kurti. Pasirinkę biotaną, tu ne tik investuoji į savo šuns patogumą ir saugumą, bet ir užtikrini, kad įsigyti produktai tarnaus ilgus metus. Taigi, jei nori geriausio savo augintiniui apsvarstyk galimybę pereiti prie biotano – tai sprendimas, kurio nesigailėsi.