fbpx

Biotano antkakliai

Išskirtiniai

Biotano antkakliai šunims

Neįsivelia į kailį, nesugeria purvo ir dregmės. Originalus ir patogus aksesuaras tavo augintiniui. Visi biotano antkakliai gali būti individualizuojami.

Kodėl rinktis biotano antkaklį?

Nesugeria purvo ir kvapų

Biotano antkakliai nesugeria purvo ir yra lengvai nuplaunami. Ilgai džiaugsitės ryškiomis auntkaklio spalvomis.
Biotano antkakliai saugus augintiniui

Nesukelia alergijos ir neįsivelia į plauką

Biotanas yra 100% saugus tavo augintiniui. Medžiaga nesukels alergijos ir neįsivels į kailį.
Biotani antkakliai isskirtine isvaizda

Išskirtinė išvaizda

Stroberi biotano antkakliai papauošti originaliais raštais, kurių nerasi kitose parduotuvėse. Visi gaminiai pagaminti rankomis Lietuvoje.

Sukurta galvojant apie tavo augintinį

Stroberi antkaklių dizainas sukurtas mąstant apie šuns dydį. Dizainai pritaikyti skirtingų dydžių veislėms. Nedidelių ir vidutinių veislių šunims siūlome sumažintos sagties antkaklius – taip augintinis jaus mažiau svorio ir jausis patogiau. Didesnių veikslių šunims siūlome tvirtus ir stiprius antkaklius, kurie bus ne tik saugūs, tačiau ir labai gražūs. 

Kaip pagaminti STROBERI biotano antkakliai?

Visi STROBERI produktai yra gaminami rankomis Lietuvoje. Tai yra išskirtiniai, autorinės gamybos aksesuarai šunims, pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų. Rinkoje paplite gaminti gaminius iš pigesnės alternatyvos PVC gumos, tačiau tai nėra biotanas (nors atrodo panašiai). Mes gaminame tik iš patentuoto JAV BioThane®. Ši medžiaga patvaresnė, atlaiko šaltį ir yra daug minkštesnė ir malonesnė laikyti rankoje nei PVC guma.

Populiariausi biotano antkakliai

Perkant antkaklį nurodyt tikslią augintinio kaklo apimtį ir produktą pritaikysime individualiai tavo augintiniui!

Dažniausi klausimai

Biotanas jau daug metų naudojamas augintinių aksesuarams gaminti. Dėl savo atsparumo purvui ir šaltam orui, tai tapo puikia medžiaga keturkojams, kurie mėgsta išsipurvinti ir būti lauke. 

Tikrai taip. Visi biotano antkakliai gali būti individuoliai pritaikyti tavo augintiniui. Taip pat, jei esi sugalvojęs kitokios spalvos ar dizaino aksesuarą ir ieškai, kas galėtų pagaminti. Susisiekite ir būtinai įgyvendinsime. 

Geriausia išmatuojant apimtį su matavimo juosta. Apimk šuns kaklą, o prie gautų matmenų, pridėk dar maždaug 3-5cm – tokiu būdu, žinosi, koks antkaklio dydis bus reikalingas. Uždėję antkaklį šuniui ant kaklo turėtumėte laisvai už jo užkišti du pirštus – taip žinosi ir galėsi būti garantuoti, kad pasirinktas antkaklis yra tinkamo dydžio. Antkaklis turi būti pakankamai laisvas, kad leistų šuniui laisvai judėti ir kvėpuoti. Tačiau, ne per laisvas, kad nenusimautų nuo galvos, šunį vedžiojant. 

Jeigu biotano antkaklis išsipurvino, nuvalykite jį drėgna šluoste arba plaukite po šiltu vandeniu su muilu. Vengti sitprių cheminių valiklių. 

Biotano gaminius galima apžiūrėti Kaune. Dėl tikslesnės vietos ir laiko susisiekite asmenine žinute.